Termékkód:# 1074239 (VD-GR23752)
deLOHN Limhamn Téglalap alakú étkezőgarnitúra
631 012 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images















Leírás
Egy meghitt étkezőgarnitúra, amely bájos megjelenésével és letisztult dizájnjával téged és vendégeidet egyaránt lenyűgöz majd!
A Ystad téglalap alakú étkezőasztalunk gyönyörű, fekete füstös MDF asztallappal készült, amely tölgy furnérrel van borítva, és két dekoratív fekete fém kerettel egészül ki, ipari stílusban – így születik meg az elegancia és a funkcionalitás tökéletes ötvözete. Az asztal mérete 220x100 cm.
A bézs Limhamn étkezőszékekkel együtt az étkezőgarnitúra igazán hívogató légkört teremt. Az elegáns székek díszes, kagylóformájú háttámlával rendelkeznek, dekoratív varrásokkal, és kerek, ízléses bézs bársonyhuzattal borított ülőfelülettel. Minden apró részlet gondosan kidolgozott, hogy kivételes kényelmet és tartást biztosítson.
A fekete porfestett fém szék lábak tökéletes összhangban vannak az asztallal, így egységes harmóniát alkot az étkezőgarnitúra. Élvezd a bársony anyag finom luxusát, miközben étkezel vagy barátaiddal, családoddal társalgatsz ezen a fantasztikus étkezőasztalon!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: 75x220x100 Chair: 42x82x44 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| 1. asztal hossz | 220 cm |
| Szék magasság | 82 cm |
| Szék mélység | 42 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Bézs |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 44 cm |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Bézs |
| Asztal teljes színe | black |
| 1. asztal szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | Alumínium, MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 155,40 cm |











