Termékkód:# 1074237 (VD-GR23755)
deLOHN Yesterday Téglalap alakú étkezőgarnitúra
547 802 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images















Leírás
Tedd otthonod szívét stílusossá és hívogatóvá egy trendi, ipari designnal és modern stílussal megálmodott étkezőgarnitúrával!
Az Ystad téglalap alakú étkezőasztal fekete füstös MDF asztallapja tölgy furnér borítással természetes, meleg hangulatot varázsol a helyiségbe. Az asztal kerete fekete fémből készült, ipari stílust képvisel, ami egy modern, trendi csavart ad az összképnek. Méretei: 220x100 cm.
Az ipari étkezőasztal mellé kínáljuk fekete színű, Yesterday kollekcióból származó székeket is. Ezek a skandináv dizájnú székek elegánsan teljesen kárpitozott üléssel rendelkeznek fekete bouclé anyagból, amely nemcsak luxus érzetet nyújt, de világszínvonalú kényelmet is biztosít. A vékony, fekete fém lábak és az integrált kartámaszok modern, letisztult profilt adnak a székeknek, tökéletesen kiegészítve az asztal megjelenését.
Emeld a lakberendezésed egy új szintre az Ystad étkezőgarnitúrával! Ez a lenyűgöző étkezőasztal időtlen eleganciát ötvöz az ipari dizájn egyedi hangulatával, így egyedi és figyelemfelkeltő légkört teremt, amivel garantáltan kitűnsz az étkeződben!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: 75x220x100 Chair: 60, 5x90x58 cm |
| Kárpit anyaga | Buklé |
| 1. asztal hossz | 220 cm |
| Szék magasság | 90 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 58 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | black |
| 1. asztal szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Buklé, Habszivacs, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | Alumínium, MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% boule (buklészövet) |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 155,40 cm |











