Termékkód:# 1074214 (VD-GR23773)
deLOHN Selma Ovális étkezőgarnitúra
625 069 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images














Leírás
Egy füstös fekete étkezőgarnitúra grandiózus dizájnnal pont azt adhatja meg otthonodnak, amire a belső térnek szüksége van a modern frissítéshez!
Ovális Bootcut étkezőasztalunk magára vonja a tekintetet fekete MDF lapjával, melyen a furnér hangsúlyozza az anyag gyönyörű mintázatát. Masszív talpa két formázott, nyitott kialakítású lábból áll, ami igazán összetartó légkört teremt. Az asztal méretei: 115x230 cm.
Ahhoz, hogy ez a robusztus asztal tökéletes társra leljen, a Selma sorozat fekete étkezőszékeit ajánljuk. Teljesen párnázott kialakításukkal, enyhén ívelt háttámlájukkal és ülőfelületükkel a Selma szék páratlan kényelmet és támaszt nyújt. Bársony anyaguk díszítő varrásokkal egészíti ki az eleganciát, míg a vékony fekete acéllábak modern hangulatot csempésznek az összképbe.
Ezzel az étkezőgarnitúrával nemcsak egy praktikus és funkcionális étkezőrészt kapsz, hanem egy igazi luxus- és stílusélményt otthonodban. Hívd meg családodat és barátaidat ünnepi vacsorákra, és élvezd az időtlen étkezőgarnitúra minden pillanatát!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: 75x230x115 Chair: 58x82x54 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| 1. asztal hossz | 230 cm |
| Szék magasság | 82 cm |
| Szék mélység | 58 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 54 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 76 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| 1. asztal szélesség | 115 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 110 cm |











