Termékkód:# 1074156 (VD-GR23862)
deLOHN Modesto Téglalap alakú étkezőgarnitúra
389 306 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images














Leírás
Ülj le kényelmesen és stílusosan ehhez a kör alakú étkezőgarnitúrához, amely a luxust, a kényelmet és a bájt sugározza!
A Kaseidon sorozatunk téglalap alakú étkezőasztala prémium minőségű MDF asztallappal készült, melynek matt felülete igazán elegáns hatást kelt. A kissé szétterülő gumifa asztallábak egy csipetnyi skandináv dizájnt csempésznek a megjelenésbe, miközben szilárd stabilitást biztosítanak. A divatos dióbarna árnyalat modern otthonokba tökéletesen illik. Az asztal mérete 80x120 cm.
A Modesto sorozat puha, szürke plüss kárpitozású étkezőszékeivel együtt az étkezőgarnitúra még lenyűgözőbbé válik. A karcsú, fekete fém szék lábak modern eleganciát kölcsönöznek, míg a kissé ívelt támla és a párnázott ülőfelület kellemes kényelmet nyújt, így hosszú, élvezetes étkezéseket tölthetsz el családoddal és barátaiddal.
Teremts emlékezetes pillanatokat, és élvezd a finom falatokat a Kaseidon és Modesto étkezőgarnitúrával! Adj otthonodnak egy kis eleganciát és kényelmet, amivel garantáltan lenyűgözöd magad és vendégeidet is!
Tulajdonság
| Anyag | Gumifa |
| Szín | Sötétbarna |
| Méretek | Table: 75x120x80 Chair: 54x79, 5x48 cm |
| Kárpit anyaga | Buklé |
| 1. asztal hossz | 120 cm |
| Szék magasság | 80 cm |
| Szék mélység | 54 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Gumifa |
| Asztallap színe | Sötétbarna |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Barna |
| Asztal fő anyaga | Gumifa |
| Asztal fő színe | Sötétbarna |
| Szék szélesség | 48 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Barna |
| Asztal teljes színe | Sötétbarna |
| 1. asztal szélesség | 80 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Buklé, Habszivacs, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Gumifa |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% buklé |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 70 cm |











