Termékkód:# 1073992 (VD-GR23962)
deLOHN Comfort, Slider Téglalap alakú étkezőgarnitúra
742 950 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images















Leírás
Comfort – masszív, kényelmes étkezőszékek, amik igazán otthonossá varázsolják a teret. Ehhez társul a stílusos, tölgyfa hatású asztallap, ami gördülékenyen bővíthető. Egy olyan étkezőgarnitúra, ami kisebb és nagyobb összejöveteleken egyaránt remekül működik!
Tulajdonság
| Anyag | Tölgy |
| Szín | Natúr |
| Kárpit anyaga | PU (poliuretán) |
| 1. asztal hossz | 170 cm |
| Szék magasság | 92 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | Tölgy |
| Asztallap színe | Natúr |
| Szék fő anyaga | PU (poliuretán) |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Tölgy |
| Asztal fő színe | Natúr |
| Szék szélesség | 58 cm |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Natúr |
| 1. asztal szélesség | 95 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Fém, PU (poliuretán) |
| Asztal anyagösszetétel | Tölgy |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% PU (poliuretán) |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 85 cm |











