Termékkód:# 1073961 (VD-GR24054)
deLOHN Comfort, Inca Téglalap alakú étkezőgarnitúra
363 550 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images












Leírás
Engedd, hogy ez a tökéletesen összehangolt, modern stílusú étkezőcsalád a te otthonod természetes gyülekezési pontjává váljon! A Comfort étkezőszékek kényelmesek, az Inca étkezőasztal pedig garantálja, hogy mindenkinek jusson hely bőven.
Tulajdonság
| Anyag | Papírlaminátum |
| Szín | Dió |
| Kárpit anyaga | PU (poliuretán) |
| 1. asztal hossz | 160 cm |
| Szék magasság | 92 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Papírlaminátum |
| Asztallap színe | Natúr |
| Szék fő anyaga | PU (poliuretán) |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Papírlaminátum |
| Asztal fő színe | Dió |
| Szék szélesség | 58 cm |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Fekete, Natúr |
| 1. asztal szélesség | 85 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Fém, PU (poliuretán) |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Papírlaminátum, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% PU (poliuretán) |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 71,50 cm |











