Termékkód:# 1073959 (VD-GR24121)
deLOHN Vault, Plaza Kör alakú étkezőgarnitúra
190 195 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
Meríts inspirációt stílusos, praktikus kialakítású étkezőcsoportunkból! A Plaza kerek étkezőasztal elegáns fekete asztallappal, szürke Vault szériás székekkel tökéletes párost alkot.
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter |
| Szék magasság | 80 cm |
| Szék mélység | 62 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Poliészter |
| Szék fő színe | Szürke |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 46 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 100 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Szürke |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 66 cm |











