Termékkód:# 1073951 (VD-GR24013)
deLOHN Leone, Estelle Téglalap alakú étkezőgarnitúra
534 924 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images














Leírás
Egy modern és stílusos étkezőgarnitúra. Az Estelle étkezőasztal és a Leone székek tökéletes párost alkotnak otthonod szívében, és valószínűleg pont úgy illenek majd hozzád, ahogy a többi enteriőrödhez is.
Tulajdonság
| Anyag | Márvány |
| Szín | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter kordbársony |
| 1. asztal hossz | 140 cm |
| Szék magasság | 91 cm |
| Szék mélység | 63 cm |
| Asztallap anyaga | Márvány |
| Asztallap színe | Fehér |
| Szék fő anyaga | Poliészter kordbársony |
| Szék fő színe | Bézs |
| Asztal fő anyaga | Márvány |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 47 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Fehér |
| Asztal teljes színe | Fekete, Fehér |
| 1. asztal szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Poliészter kordbársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | Márvány, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter kordbársony |











