Termékkód:# 1073950 (VD-GR24017)
deLOHN Comfort, Estelle Téglalap alakú étkezőgarnitúra
526 999 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Az Estelle klasszikus és modern étkezőasztalával az egész család összegyűlhet vacsorára és beszélgetésre. Mellette a szürke, kényelmes Comfort étkezőszékek várnak. Varázsold a közös étkezéseket a nap egyik legjobb pillanatává!
Tulajdonság
| Anyag | Márvány |
| Szín | Fekete |
| Kárpit anyaga | Polyester Linen |
| 1. asztal hossz | 140 cm |
| Szék magasság | 92 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | Márvány |
| Asztallap színe | Fehér |
| Szék fő anyaga | Polyester Linen |
| Szék fő színe | Szürke |
| Asztal fő anyaga | Márvány |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 58 cm |
| Párna mellékelve | Igen |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Szürke |
| Asztal teljes színe | Fekete, Fehér |
| 1. asztal szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Fém, Polyester Linen |
| Asztal anyagösszetétel | Márvány, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter len |











