Termékkód:# 1073938 (VD-GR24020)
deLOHN Polly, Razzia Kör alakú étkezőgarnitúra
501 244 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images















Leírás
Klasszikus étkező bútorcsalád, ami szinte minden otthonba illik! A Polly sorozat asztal- és székegyüttese azoknak készült, akik otthonukba meghitt, mégis modern hangulatot szeretnének varázsolni.
Tulajdonság
| Anyag | Terrazzo |
| Szín | Fehér |
| Kárpit anyaga | Rattan |
| Szék magasság | 80 cm |
| Szék mélység | 50 cm |
| Asztallap anyaga | Terrazzo |
| Asztallap színe | Fehér |
| Szék fő anyaga | Fém |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Terrazzo |
| Asztal fő színe | Fehér |
| Szék szélesség | 45 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 106 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Natúr |
| Asztal teljes színe | Fekete, Fehér |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Fém, Rattan, Furnér |
| Asztal anyagösszetétel | Acél, Terrazzo |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% rattan |











