Termékkód:# 1073902 (VD-GR24030)
deLOHN Polly, Dipp Téglalap alakú étkezőgarnitúra
422 986 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images













Leírás
Egy klasszikus étkezőgarnitúra, ami szinte minden otthonba tökéletesen illik! A Polly szériás asztal és hozzá illő székek azoknak készültek, akik meleg, mégis modern hangulatot szeretnének varázsolni az otthonukba.
Tulajdonság
| Anyag | Furnér |
| Szín | Fekete |
| Kárpit anyaga | Rattan |
| 1. asztal hossz | 180 cm |
| Szék magasság | 80 cm |
| Szék mélység | 50 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Fém |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | Furnér |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 45 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Natúr |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| 1. asztal szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Fém, Rattan, Furnér |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% rattan |
| Lábak közötti szélesség 1. asztal | 68 cm |











