Termékkód:# 1073891 (VD-GR24113)
deLOHN Arrow, Plaza Kör alakú étkezőgarnitúra
301 142 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
Egy trendálló étkezőgarnitúra fekete eleganciával és modern arany részletekkel. Népszerű, kerek Plaza étkezőasztalunk ünnepi összeállításban, a bársonyos Arrow székekkel párosítva. Stílusos kialakításának köszönhetően ez az étkezőgarnitúra szinte bármely otthonba illik, és tökéletes választás mindennapokra, de akár vendégségekhez is.
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| Szék magasság | 79 cm |
| Szék mélység | 61 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Poliészter bársony |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 58 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| 1. asztal átmérő | 100 cm |
| Szék teljes színe | Fekete, Arany |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Rétegelt lemez, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 66 cm |











