Termékkód:# 1073879 (VD-GR24173)
deLOHN Plaza, Polar Téglalap alakú étkezőgarnitúra
343 738 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images




Leírás
A Polar étkezőasztalunkkal és a Plaza étkezőszékeinkkel megkapod az ideális párost – modern, otthonos és időtálló!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fehér |
| Kárpit anyaga | Polyester Linen |
| 1. asztal hossz | 180 cm |
| Szék magasság | 86 cm |
| Szék mélység | 58 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fehér |
| Szék fő anyaga | Polyester Linen |
| Szék fő színe | Szürke |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fehér |
| Szék szélesség | 49 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 75 cm |
| Szék teljes színe | Szürke, Natúr |
| Asztal teljes színe | Natúr, Fehér |
| 1. asztal szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Polyester Linen, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Acél |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter len |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 76 cm |











