Termékkód:# 1027568 (VD-18042-680)
deLOHN Razzia Kerek étkezőasztal
307 086 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images






Leírás
Razzia – egy modern, körasztal gyönyörű fehér terrazzo felülettel és fekete fémkerettel. Itt a masszív dizájn találkozik az elegáns, letisztult formákkal. A kerek asztallap otthonos, hívogató hangulatot teremt – itt senki sem kerül a szélére! Berendezd okosan, stílusosan és rendezett módon ezzel a figyelemfelkeltő étkezőasztallal. Párosítsd kedved szerint választható székekkel, hogy egyedi hangulatot varázsolj a térbe.
Ápolási tanácsok:
Az új márvány és terrazzo felületeket érdemes az elején többször is kezelni. A legjobb, ha a “Protect Marble & Stone” termékkel (Leatchermaster) gondoskodsz róla, de alternatív megoldásként vékony rétegben paraffin- vagy fehérolajat is felvihetsz. Hagyd egy ideig hatni az olajat, majd töröld le és polírozd át. A napi tisztításhoz, valamint a felület védelméhez használj nedves, enyhén szappanos ruhát. A szappan egy vékony védőréteget képez, ami plusz védelmet nyújt.
Tulajdonság
| Anyag | Terrazzo |
| Szín | Fehér |
| Méretek | ⌀106 cm |
| Fő anyag | Terrazzo |
| Fő szín | Fehér |
| Átmérő | 106 cm |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 76,30 kg |
| Teherbírás | 70 kg |
| Asztallap anyaga | Terrazzo |
| Asztallap színe | Fehér |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | Acél, Terrazzo |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











