Termékkód:# 1027187 (VD-29892-858)
deLOHN Piazza Téglalap alakú étkezőasztal
135 712 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images


























Leírás
Piazza, a népszerű, téglalap alakú étkezőasztal, amely luxus érzetet és trendi dizájnelemeket ötvöz. A szürke színű asztallap MDF-ből készült, míg az asztal teste egy izgalmas, fekete fém kereszttel ellátott lábbal rendelkezik, ami stabil és feltűnő látványt nyújt. Ez a design asztal bármely helyiségben kitűnik, és garantáltan magára vonzza a vendégeid figyelmét. Alkoss egy hangulatos középpontot, ahol te és a családod összegyűlhettek!
Ápolási tanácsok:
A festett vagy lakkozott MDF lapok érzékenyek a karcolásokra és sérülésekre, ezért vigyázz rájuk, hogy elkerüld ezeket. A színezett vagy festett lakkal kezelt felületek átlátszó, nem fedő pigmentációval rendelkeznek, ami különleges megjelenést biztosít.
Tulajdonság
| Anyag | Furnér |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 180 x 90 cm |
| Fő anyag | Furnér |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 39,40 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 180 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Szürke |
| Teljes magasság | 76 cm |
| Anyag összetétel | MDF, Acél, Furnér |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











