Termékkód:# 1027184 (VD-15566-468)
deLOHN Jimmy Téglalap alakú étkezőasztal
199 111 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images































Leírás
Klasszikus, stílusos és praktikus – a Jimmy étkezőasztal minden alkalomra megbízható választás! Fehér HPL-es és MDF furnéros asztallappal, valamint enyhén szélesedő, fekete fém lábakkal tökéletesen illik bármilyen enteriőrhöz és otthonhoz. Az asztal kihúzható, így kisebb és nagyobb összejövetelekhez egyaránt ideális. Párosítsd kényelmes étkezőszékekkel, és alkoss egy vonzó központi pontot, ahol család és barátok gyűlhetnek össze!
Ápolási tanácsok:
A festett vagy lakkozott MDF lapok érzékenyek a karcolásokra és sérülésekre, ezért bánj velük óvatosan. A színezett lakkal vagy festékkel kezelt felületek áttetsző, nem fedő réteget kapnak, amely megőrzi az anyag természetes szépségét.
Tulajdonság
| Anyag | HPL (nagy nyomású laminátum) |
| Szín | Fehér |
| Méretek | 150 x 90 cm |
| Fő anyag | HPL (nagy nyomású laminátum) |
| Fő szín | Fehér |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 51,20 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 150 cm |
| Asztallap anyaga | HPL (nagy nyomású laminátum), MDF |
| Asztallap színe | Fehér |
| Teljes magasság | 76 cm |
| Anyag összetétel | HPL (nagy nyomású laminátum), MDF, Acél |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











