Termékkód:# 1027042 (VD-19996-528)
deLOHN Austin Kerek étkezőasztal
333 832 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Az Austin étkezőasztal különleges megjelenésével és csábító kőlapjával hódít! Ez az asztal a Vind kollekció része, bordázott, sötétbarna fa hengeres vázzal, valamint egy kerek kő asztallappal, ami igazán élettel tölti meg a helyiség központját. A kerek étkezőasztal tökéletes választás, ha közösséget szeretnél teremteni az étkezések alatt – itt senki sem marad a szélén kívül. Párosítsd pár kényelmes étkező székkel, és élvezd a vidám, meghitt pillanatokat az asztal körül! Méretek: Ø120 cm, magasság 74 cm.
Tulajdonság
| Anyag | Üveg |
| Szín | Mokka |
| Méretek | ⌀120 cm |
| Fő anyag | Üveg |
| Fő szín | Mokka |
| Átmérő | 120 cm |
| Láb anyaga | Kőris |
| Láb színe | Mokka |
| Nettó súly | 57 kg |
| Teherbírás | 50 kg |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztallap színe | Szürke |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Anyag összetétel | Kőris, Üveg |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











