Termékkód:# 1026909 (VD-61110-100)
deLOHN Ellis Téglalap alakú étkezőasztal
178 308 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images









Leírás
Ismerd meg az Ellis étkezőasztalt – a masszív darabot, ami az étkeződ központi eleme lesz! Fekete színével az Ellis elegáns és modern hangulatot varázsol a helyiségbe. Az asztal acél lábakkal és MDF asztallappal készült, így tökéletes egyensúlyt kínál a tartósság és a stílus között.
A 230x85 cm-es méretével az Ellis ideális választás baráti összejövetelekhez és családi vacsorákhoz egyaránt. Masszív felépítése és elegáns formaterve miatt bármilyen alkalomhoz megbízható bútordarab.
Legyen szó meghitt családi vacsoráról vagy vidám buliról, az Ellis trendi és stílusos hangulatot teremt otthonodban. Frissítsd fel az étkeződet az elegáns és robusztus Ellis étkezőasztallal!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 230 x 85 cm |
| Fő anyag | MDF |
| Fő szín | Fekete |
| Láb anyaga | Acél |
| Láb színe | Fekete |
| Nettó súly | 48 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 230 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Fekete |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | MDF, Acél |
| Teljes szélesség | 85 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











