Termékkód:# 1026908 (VD-61109-123)
deLOHN Eleonora Ovális étkezőasztal
298 171 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images










Leírás
Fedezd fel az időtlen eleganciát az Eleonora étkezőasztallal! Imponáló, 230x100 cm-es méreteivel tökéletes helyszín családi és baráti összejövetelekhez, legyen szó ünnepi alkalmakról vagy mindennapi vacsorákról.
Az Eleonora asztal varázslatos barna márványmintázata luxust és kifinomultságot sugároz, míg a világosabb lábak szép kontrasztot alkotnak, kiemelve az asztal elegáns dizájnját. MDF anyagból készült, így hosszú távon is stabil és megbízható darab.
Tágas felületének köszönhetően bőven van hely az ételeknek, és otthonodba is meghitt, barátságos hangulatot varázsol. Adj stílust és eleganciát az étkeződnek az Eleonora asztallal, és teremts felejthetetlen pillanatokat az étkezések körül!
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Barna |
| Méretek | 230 x 100 cm |
| Fő anyag | MDF |
| Fő szín | Barna |
| Láb anyaga | MDF |
| Láb színe | Barna |
| Nettó súly | 65,1 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 230 cm |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Asztallap színe | Barna |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Anyag összetétel | MDF |
| Teljes szélesség | 100 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











