Termékkód:# 1073781 (VD-62058-111)
deLOHN Castor Dohányzóasztal
125 806 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Varázsolj elegáns és modern hangulatot a nappalidba a Castor dohányzóasztallal, melynek letisztult, ovális üveg asztallapja igazán stílusossá teszi a teret. A Castor kifinomultan ötvözi a formát és a funkcionalitást, így tökéletes kiegészítője otthonodnak, ahol egyszerre szolgál praktikus asztalként és dekoratív elemként.
Tulajdonság
| Anyag | MDF |
| Szín | Natúr |
| Méretek | 120 x 60 cm |
| Fő anyag | MDF |
| Fő szín | Natúr |
| Láb anyaga | MDF |
| Láb színe | Natúr |
| Nettó súly | 45 kg |
| Teherbírás | 100 kg |
| Teljes hossz | 120 cm |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztallap színe | Natúr |
| Teljes magasság | 45 cm |
| Anyag összetétel | Üveg, MDF |
| Teljes szélesség | 60 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











