Termékkód:# 1078862 (VD-15643-330)
deLOHN Harmonica Asztali lámpa
15 850 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images











































Leírás
A Harmonica egy klasszikus, stílusos lámpa modern vintage stílusban, ami tökéletesen illik az íróasztalra vagy az éjjeliszekrényre! Időtlen designjával nemcsak praktikus világítás, hanem egy igazán mutatós lakberendezési kiegészítő is, ami könnyedén passzol bármilyen otthoni enteriőrhöz.
Tulajdonság
| Anyag | Acél |
| Szín | Bézs |
| Méretek | 34 x 43 x 18 cm |
| Fő anyag | Acél |
| Fő szín | Bézs |
| Nettó súly | 1,77 kg |
| Teljes magasság | 43 cm |
| Teljes mélység | 34 cm |
| Anyag összetétel | PVC, Acél |
| Teljes szélesség | 18 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











