Termékkód:# 1074011 (VD-61813-101)
deLOHN Tjörn Asztali lámpa
88 163 Ft
- Ingyenes házhozszállítás
Images








Leírás
Frissítsd fel otthonod a Tjörn asztali lámpával, ahol a klasszikus dizájn találkozik a modern stílussal. A Tjörn lekerekített terrakotta talpa rusztikus bájt és otthonos, meleg hangulatot csempész a dekorációba. A 40 cm átmérőjű tiszta fehér lámpabúra lágy, kellemes fényt áraszt, amely bárhol meghitt légkört teremt a szobában.
A terrakotta és a fehér időtlen párosa sokoldalú lámpává teszi a Tjörnt, amely tökéletesen illik akár modern, akár hagyományos otthonokba. Legyen szó éjjeli szekrényről, nappaliról vagy dolgozósarokról, a Tjörn stílusos és praktikus kiegészítőként emeli az egész helyiség hangulatát. Válaszd a Tjörnt, ha egy olyan asztali lámpát keresel, ami egyszerre hoz eleganciát és melegséget az otthonodba!
Tulajdonság
| Anyag | Terrakotta |
| Szín | Fehér |
| Méretek | ⌀40 cm |
| Fő anyag | Terrakotta |
| Fő szín | Fehér |
| Átmérő | 40 cm |
| Nettó súly | 6,1 kg |
| Talp magasság | 35 cm |
| Talp átmérő | 30 cm |
| Teljes magasság | 60 cm |
| Anyag összetétel | Juta, PVC, Terrakotta |
| Lámpabúra magasság | 27 cm |
| Lámpabúra átmérő | 40 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Összeszerelést igényel | Igen |











